Po. júl 15th, 2024

Päť policajných príslušníkov sa zranilo a 33 fanúšikov skončilo za mrežami po tom, ako sa po sobotňajšom zápase piateho kola anglického pohára vo futbale (FA Cupu) Everton – Manchester United (0:2) strhla bitka priaznivcov oboch táborov. Policajti sa snažili rozohnať skupiny bojujúcich ľudí, ktorí vzápätí obrátili svoju pozornosť a zlobu práve na nich. Hovorca polície oznámil, že zatkli 33 chuligánov pre výtržnosti a opitosť. Jedného z príslušníkov policajného zboru museli previezť do nemocnice na ošetrenie, ale zranenie sa napokon neukázalo ako vážne. “Incident sme veľmi rýchlo potlačili a policajná eskorta, ktorá vyprevádzala fanúšikov United cez mesto na železničnú stanicu, napokon všetko zvládla,” dodal hovorca.
V sobotňajšom stretnutí sa v Goodison Parku prvýkrát od svojho prestupu do Manchestru United v lete minulého roku predstavil 19-ročný útočník Wayne Rooney, ktorého publikum pri každom dotyku s loptou vypískalo.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *