Ut. júl 16th, 2024

Nemecký prvoligový klub Bayern Mníchov varoval v utorok predstaviteľov Manchestru United, že ak sa neprestanú zaujímať o stredopoliara Bavorov Owena Hargreavesa, obráti sa na Medzinárodnú futbalovú federáciu (FIFA).

Dvadsaťpäťročný anglický reprezentant už niekoľkokrát prosil predstaviteľov nemeckého majstra o prestup na Britské ostrovy, tí to však rázne odmietli. Prezident Bayernu Karl-Heinz Rummenigge pre jeden z mníchovský denníkov vyhlásil, že Hargreaves ostane v tíme bavorského veľkoklubu až do roku 2010, kedy mu vyprší súčasný kontrakt. “Manchester sa s tým jednoducho musí zmieriť. Inak podáme oficiálnu sťažnosť na FIFA. Hargreaves je pre nás nesmierne dôleľitým hráčom. Preto nemá pre ostatné kluby žiaden zmysel začínať akékožvek rozhovory,” uviedol Rummenigge.

Fanúšikovia Bayernu dúfajú, že práve mladé hviezdy ako Hargreaves ši Schweinsteiger dokážu zaplátať dieru po Michaelovi Ballackovi, ktorý po skončení uplynulej sezóny I. bundesligy odišiel do FC Chelsea.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *