St. apr 24th, 2024

Obranca anglického prvoligového klubu Manchester United Rio Ferdinand v nedeľu priznal, že spravil hlúposť, keď zmeškal pred tromi rokmi dopingové testy, a pripravil sa tak o osem mesiacov futbalového života.

Anglický reprezentant sa v septembri 2003 nedostavil na vopred oznámenú kontrolu a pre toto svoje konanie prišiel aj o účasť na Euro 2004. “Bol som blázon a spravil som vežkú chybu. Pokúšal som sa to napraviť, ihneď som volal na FA (Anglická futbalová asociácia), no nepodarilo sa mi vybaviť nič. Podrobil som sa testu o dva dni neskôr a bol negatívny.

Neplakal som, stále som veril, že sa vrátim späť na trávniky. Netúžim, aby ma teraz ľudia ľutovali, chcem iba, aby vedeli, aká je pravda,” povedal Ferdinand pre denník The Sun.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *