Po. jún 17th, 2024

26–ročný juhokórejský záložník Manchesteru United Park Ji-Sung privítal nové posily, ale zároveň varoval všetkých pred chúťkami na jeho post. “Svojho miesta sa len tak ľahko nevzdám”, odkazuje Park.

Park sa momentálne lieči zo zranenia kolena, ktoré mu nedovolí nastúpiť skôr ako vo februári budúceho roku. Napriek tomu je presvedčený, že má svoje miesto v preplnenej záložnej rade, ktorá sa môže pochváliť novými posilami ako Owen Hargreaves, Nani, či Anderson.

“Náš tím získal cez leto veža dobrých hráčov. Nani hráva na rovnakej pozícii ako ja, ale nepredpokladám že by som mohol niečo stratiť keď budeme vzájomne súperiť” – citovali Parka Korea Times.

“Viem čím teraz prechádzajú, sám som tento proces zažil pred dvoma rokmi. Chcem zabojovať najlepšie ako viem v súperení s nimi o miesto v zostave a upevniť si svoju pozíciu v tíme.”

Juhokórejský reprezentant si je vedomý, že kvôli zraneniu bude možno jeho hra limitovaná, no prehlásil že sa chopí každej šance.

“Budem hrať menej zápasov kvôli zraneniu, ale som si istý, že moja hra bude lepšia a lepšia”, uzavrel Park.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *