Ohlasy na žreb osemfinále

OSC LILLE – MANCHESTER UNITED

Jerome Lestir (asistent generálneho manažéra OSC Lille):
“Pre Manchestrom máme rešpekt, určite sa ho však nebojíme. Sme možno trochu sklamaní, pretože sme chceli súpera, ktorý o nás nevie tožko ako United.”

Alex Ferguson (tréner Manchestru United):
“V minulom roku sme mali s Lille veľmi zlú skúsenosť, naše súčasné mužstvo je však od toho minulosezónneho dosť odlišné. Zlepšujeme sa od zápasu k zápasu a na meranie síl s francúzskym klubom sa už veľmi tešíme. Som si istý, že to budú dve vynikajúce stretnutia. Budeme to mať ťažké, v tejto fáze Ligy majstrov to však už iné ani nemôže byť.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top