Ut. júl 16th, 2024

Anglický futbalový klub Manchester United získal pre svojho čínskeho útočníka Donga Fang-žuoa pracovné povolenie od britských úradov, takže 22-ročný rodák z Dalianu môže konečne nastupovať bez prekážok a obmedzení.

“Červení diabli” získali dvadsaťjedenročného Číňana už v roku 2004 za 3,5 milióna libier z klubu Dalian Šide, no talentovaný futbalista hosťoval v belgickom prvoligovom tíme Royal Antverpy.

“Dong si v Belgicku počínal veľmi dobre a nastrieľal za Antverpy veľa gólov. Je to silový typ zakončovateľa s veľmi dobrým zrýchlením, ktorý má šancu presadiť sa do základnej zostavy,” uviedol na Dongovu adresu tréner tímu z Old traffordu Alex Ferguson.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *