So. apr 20th, 2024

Tréner anglického futbalového klubu Asenal Londýn zvažuje, ako sa zachová po tom, ako ho tréner konkurenčnej FC Chelsea nazval voyerom. “Považujem to za nesprávne, nepravdivé a nezdvorilé. Uvidím, či na to budem nejako reagovať, zatiaľ si nechávam dvere otvorené,” povedal na tlačovej besede Wenger, ktorý nekonkretizoval, či sa obráti na súd alebo na Anglickú futbalovú asociáciu.
Portugalský tréner anglického majstra kritizoval správanie sa Wengera, keď sa podľa neho zaujíma o FC Chelsea viac ako o svoj vlastný tím: “Myslím si, že je jedným z ľudí, ktorým hovoríme voyeri. Rád pozoruje ostatných. Niektorí ľudia majú doma ďalekohľady, ktorými pozorujú ostatné domácnosti a on stále len rozpráva a rozpráva o Chelsea.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *