St. apr 17th, 2024

Gabriel Heinze sa rozhovoril o svojej budúcnosti. Pre denník “The Sun“ priznal, že v lete opustí Old Trafford. Jeho ďalším pôsobiskom by sa mal stať Real Madrid alebo FC Barcelona.
Na uskutočnenie transferu sú Veľké šance. Heinze minulý týždeň odletel na Santiágo Bernabeu. Tam sa mal konať krátky rozhovor s predstaviteľmi klubu. Odstupné má činiť čiastku 5 miliónov libier.
„Moja budúcnosť bude známa čoskoro.“ – povedal 29 – ročný Argentínčan. – Ešte neviem, či sa rozhodnem pre Real alebo Barcelonu.“
„Potvrdzujem záujem španielskych gigantov, ako aj záujem Juventusu Turín.“ – zakončil brat a zároveň aj agent futbalistu, Sebastian Heinze.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *