Po. jún 17th, 2024

„Premier League – to je najlepšia liga na svete.“ – tvrdí momentálne asi najlepší hráč sveta, Cristiano Ronaldo, a zároveň aj priznáva, že bude viazaný s tímom Manchester United ešte veža najbližších rokov.
Ronaldo bol v minulej sezóne hnacím motorom “Červených Diablov“, a to hlavne vďaka jeho vyspelej osobnosti a excelentnej forme. Manchestru pomohol k titulu v Premiership, a dokonca zaujal Real Madrid na tožko, že za neho “Galacticos“ ponúkali rekordné sumy.
Okrem toho záložník “Red Devils“ podpísal aj novú päťročnú zmluvu, a je presvedčený, že to bolo správne rozhodnutie.
„Zostane v Anglicku, pretože je to podľa neho najlepšia a najkvalitnejšia liga na svete.“ – oznámil reportér “Daily Star Sunday“ – Už keď sem prišiel, myslel si, že to je najlepší klub na svete, a teraz si to myslí ešte viac než predtým, a chce tu zostať ešte veža veža rokov.
„Chcem, a aj môžem zdokonaliť svoje schopnosti. Mám ešte len 22 rokov, a stále sa chcem učiť. V budúcej sezóne chcem hrať ešte lepšie ako v tej predchádzajúcej a vyhrať viac pohárov – ligu, Ligu Majstrov, všetko.“

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *