St. apr 17th, 2024

Veľa popredných Európskych klubov sa zaujíma o novú mladú hviezdu. Volá sa Roland Varga, je z Maďarska a má 17 rokov.
Útočník MTK Budapešť, ktorého porovnávajú s Cristianom Ronaldom, je spájaný s dvoma klubmi. Jedným z nich má byť Manchester United.
Nandor Bodnar, agent Vargu, potvrdil, že jeho klient chce prestúpiť do iného klubu, avšak sir Alex Ferguson sa k tejto veci ešte nevyjadril.
Agent povedal: „Boli by sme nesmierne radi, ak by Manchester United chcel s Rolandom podpísať zmluvu.“
Bodnar taktiež spomenul, že jeho agent už bol na skúškach v niekožkých Veľkých Európskych kluboch, avšak Varga chce hrať v seniorskom tíme, v čom mu nebolo vyhovené.
„Práve sa vrátil z testov z Tottenhamu. Bol už v škótskom Hearts, anglickom Readingu a španielskom Espanyole. Teraz musí ukázať svoje kvality a prednosti, hrať ako dospelý futbalista, pretože už prevýšil svojich rovesníkov vo svojom súčasnom klube. Zatiaľ sme však nedostali nijakú konkrétnu ponuku.“

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *