Po. máj 27th, 2024

Johny Evans sa vracia do Manchestru United a chce sa pobiť o miesto v základnej zostave sira Alexa Fergusona.

Obranca pochádzajúci zo Severného Írska, ktorý po sebe zanechal dobrý dojem v Royale Antverpy a aj v Sunderlande kde pomohol tímu Roya Keana k postupu do elitnej Premiership. V oboch kluboch bol na hosťovaní. Vďaka dobrým výkonom sa dostal aj do reprezentácie. Roy Keane, bývalý “Červený Diabol“ chcel Evansa udržať v Sunderlande aj ďalšiu sezónu, no sir Alex Ferguson sa vyjadril, že so službami Evansa počíta, a že mu dá šancu prebojovať sa do základnej zostavy.
„Tréner mi povedal, že už na hosťovanie nepôjdem. Vrátim sa späť do Manchestru. Budem hrať prípravné predsezónne zápasy. veľmi fandím Manchestru a mojou prioritou je dostávať sa do základnej jedenástky.“ – zakončil Johny Evans pre Belfast Telegraph.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *