So. jún 22nd, 2024

Dimitar Berbatov vyjadril svoj údiv voči tímu Manchester United, no zároveň aj priznal že je vo svojom súčasnom pôsobisku šťastný.
Reprezentant Bulharska môže svoju prvú sezónu v Anglicku pokladať za mimoriadne vydarenú – za dres Londýnčanov nastriežal 12 ligových gólov.
Bývalý hráč Bayeru Leverkusen je rád že sa o neho zaujíma taký klub ako je Manchester United. Aj keď obdivuje hráčov ako Giggs alebo Wayne Rooney, na White Hart lane je šťastný.
„V Tottenhame som úplne šťastný.“ – povedal Dimitar pre bulharské noviny Standart. – „Klub mi dáva všetko čo potrebujem a tento rok sa cítim Oveľa lepšie ako inokedy. Čo sa týka United, tím sira Alexa Fergusona sa mi páči. Ich štýl je naprosto ofenzívny, im vlastný.“
„Giggs, Scholes, Rooney – to sú fantastickí hráči. A Cristiano Ronaldo na pravej strane – to je jednoducho kúzelník. On hrá futbal ako z inej planéty. Pochopiteľne, bolo by úžasné hrať s týmito hráčmi za jeden tím – vedia, ako sa baviť na ihrisku.“ – zakončil “Berba“.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *