St. jún 19th, 2024

Ben Foster sa zranil – výsledkom je poškodenie kolena. Anglický brankár si nezahrá vo väčšine nasledujúcej sezóny .

24 – ročný anglický gólman už raz bol na operácii kolena, avšak teraz sa pravdepodobne bude musieť podrobiť rade operácií. Všetky okolnosti nasvedčujú tomu, že Foster si bude musieť dať dlhší odpočinok.
V prípade že by Foster išiel “chirurgom pod sklapel“ musel by prejsť veľmi dlhou rekonvalescenciou. Manchester bude potom nútený po celú sezónu využívať služby buď to Edwina Van der Sara alebo Tomasza Kuszczaka.
„Ben mal problémy s kolenom už dlhší čas, a je treba mu vzdať poklonu za to, že s týmto “hendikepom“ dokázal odchytať niektoré zápasy. Problémy však prerástli do vyššieho štádia. Teraz je na prvom mieste jeho liečba“ – povedal tajný zdroj z blízkeho okolia Bena Fostera.
Táto informácia otvorila dvere poliakovi Tomaszovi Kuszczakovi, ktorý mal pôvodne cestovať na hosťovanie do Sunderlandu. Z pohľadu Fostera mala byť budúca sezóna pre neho prelomová, pretože sa veľa hovorilo o tom, že angličan by sa mal stať jednotkou medzi žrďami United a vytlačiť z brány skúseného holanďana Edwina Van der Sara.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *