Ut. júl 16th, 2024

Žeby naozaj boli dni Louisa Sahu na Old Trafforde spočítané? Prezident talianskeho klubu AC Torino Urbano Cairo plánuje predložiť “Červeným Diablom“ ponuku ohľadne francúzskeho útočníka Louisa Sahu.

Informoval o tom taliansky “Leggo“. Cairo je presvedčený, že sa mu podarí kúpiť Sahu za čiastku o Veľkosti približne 6 miliónov libier.
Cairo sa spolieha na to, že Ferguson je deprimovaný z častých a dlhotrvajúcich zranení prenasledujúcich Sahu a ako sám tréner Manchestru povedal, „Predaj Sahu bude pre United dobrým obchodom“.
O Sahu sa zaujíma ešte aj Tottenham Hotspur a Olympique Lyon, avšak ponuka turínčanov vypadá byť najlákavejšia pre tím z Old Trafford, pretože odchodom Sahu do Talianska, by neprišlo k posilneniu rivalských tímov.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *