Ut. júl 16th, 2024

Kapitán anglickej futbalovej reprezentácie David Beckham preľil nepríjemný šok, keď si z neho počas prípravy na MS v Nemecku vystrelil kolega z národného tímu Rio Ferdinand.

Obranca Manchestru United v spolupráci so štábom novej televíznej relácie o MS zinscenoval Beckhamov únos. Pravý stredopoliar Realu Madrid bez známky podozrenia nastúpil do limuzíny v domnienke, že tá ho odvezie na stretnutie so sponzormi.

Šofér však po chvíli vybočil z plánovanej trasy a zamieril rovno do pochybnej štvrte Manchestru. Keď vodič začal s podivnou konverzáciou, Beckham zachoval duchaprítomnosť a na najbližšej križovatke, kde na semafore svietila červená, vyskočil z auta a dal sa na únik. Po chvížke ho však Ferdinand, ktorý celú situáciu sledoval z ďalšieho auta, dobehol a celú situáciu vysvetlil.

“David mal poriadny strach. Zinscenované to bolo na veľmi dobrej úrovni, všetko to zhltol aj s navijakom,” povedal pre anglických novinárov Beckhamov známy. Ferdinandovi sa už predtým podarilo nachytať Wayna Rooneyho alebo Davida Jamesa.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *