Ut. máj 28th, 2024

FC Lyn Oslo, Manchester United Football Club a Chelsea Football Club sa dohodli na vyriešení transferovej ságy okolo mladého nigérijského záložníka.

Mikelova registrácia z Lynu do Chelsea prebehne v najbližšej možnej dobe. Manchester United taktieľ súhlasil, že zruší dohodu, ktorú mal s Mikelom uzavretú. Podľa tejto dohody Chelsea zaplatí Manchestru United 12 miliónov libier, polovica je splatná okamžite, ďalšia v 12 mesiacoch. Lyn dostane 4 milióny rovnakým spôsobom ako United.

Na základe tejto dohody sa všetky stanoviská v tejto veci, ktorej Chelsea nikdy nebola oficiálnou súčasťou, rušia. Platby v žiadnom prípade neimplikuje akceptáciu týchto stanovísk a boli urobené čisto pre Mikelovu hráčsku budúcnosť.

Manchester United podporí Chelsea v akomkožvek úsilí o získanie pracovného povolenia, ak to bude nutné. Všetky strany sa zároveň dohodli, že k tejto téme sa už nebudú vyjadrovať.

John Obi Mikel (19), nová posila rezervy Chelsea

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *