Po. júl 22nd, 2024

Anglický futbalový stredopoliar David Beckham chce po skončení pôsobenia v Reale Madrid pokračovať jedine v Manchestri United.

“United je jediným klubom, kam môžem prestúpiť zo súčasného tímu,” uviedol Beckham, ktorý už údajne dal súhlas na prípadné rokovania o návrate na Old Trafford.

O Beckhamov prestup majú záujem aj súčasní majitelia United. Hráč je veľmi populárny v Ázii a pre Manchester by to bol skvelý marketingový ťah. Návrat stredopoliara Realu Madrid na Britské ostrovy je v súčasnosti horúcou témou vzhľadom na jeho neúspešné rokovania o predĺžení pracovného pobytu na San Bernabeu.

Svoj podpis Beckham aj naďalej podmieňuje usadením v základnej jedenástke “bieleho baletu”. O služby bývalého kapitána reprezentácie Albionu prejavili záujem aj Blackburn a Los Angeles.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *