St. júl 24th, 2024

Aktuálne informácie z tábora Červených diablov pred sobotnejším zápasom 27. kola Premier League. V zostave sa črtajú určité zmeny.

Do brány sa na 100% postaví Tomasz Kuszczak, dvojku mu bude robiť Tom Heaton. Edwin van der Sar si naplánoval svoj návrat o dva týždne na LM proti Lille. Čiže Kuszczak by mal odchytať okrem zajtrajšieho súboja aj stretnutie FA Cupu s Readingom o týždeň.

Z repre zápasov si priniesol zranenie John O´Shea, čiže na ihrisku či v bráne ho neuvidíme. Otázny je aj štart Michaela Carricka, ktorího trápia menšie šrámy s kotníkom a Cristiana Ronalda, ktorý prechladol.

V poriadku je ale Wayne Rooney, a nastúpi v základnej zostave, keďže o týždeň proti Readingu bude pre karty oddychovať.

Charltonu bude chýbať tiež niekožko kžúčových hráčov ako Luke Young, Herman Hreidarsson (obaja koleno), Andy Reid (natiahnutý sval) and Talal El Karkouri (trest). Debutovať budú Alexandre Song a Madjid Bougherra.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *