Št. máj 23rd, 2024

Ole Gunnar Solskjaer verí, že Manchester United je schopný v tejto sezóne vyhrať treble.

Solskjaer je jedným z hrdinov historickej sezóny Manchestru United v ročníku 1998/1999, keď United vyhrali Premiership, FA Cup aj Ligu Majstrov.

United sú momentálne stále v hre vo všetkých troch súťažiach a dokonca aj vedú ligu. Solskjaer cíti, že sa to dá dosiahnuť

“Vidím nejaké podobnosti s týmto tímom a tímom , ktorý sme mali v roku 1999,” hovorí Nór. “Hráme znova systémom 4-4-2 a máme Veľkú rýchlosť v útoku podobne ako sme mali v roku 1999 s Andym Coleom a Dwightom Yorkom. Vyzerá to dobre. Nebude to žahké, ale máme na to dostatočný potenciál,” povedal Solskjaer.

Ole cíti že príchod Henkeho Larssona do United (hosťovanie z Helsingborgu) je obrovský plus pre United napriek faktu, že Larsson je jeho konkurencia v United. Henke už dvakrát skóroval a prispel aj inými dobrými výkonmi od januárového príchodu na Old Trafford. Solskjaer však nie je vôbec prekvapený, aký dobrý dopad má jeho pôsobenie v Manchestri.

“Ja som nič iné neočakával,” povedal 20legend pre MUTV. “Všetci vieme že Henrik je veľmi kvalitný hráč. Nedávno som povedal, že je to najlepší hráč zo Škandinávie od dôb Michaela Laudrupa a všetkým nám to dokazuje či už v zápasoch alebo na tréningu,” hovorí Ole.

“Jeho prvý dotyk s loptou je niečo, čo sa od neho môžeme všetci učiť. Ako hráč sa stále niečo učíte a Henrik vie pár vecí, ktoré keď nám ukazuje na tréningu, tak všetci zostaneme stáť pozeráme sa a hovoríme: Tak toto som ešte nikdy nevidel,” dodal Solskjaer.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *