Pi. júl 12th, 2024

Dnes sa takmer na všetkých renomovaných britských serveroch objavila správa týkajúca sa Gabriela Heinzeho a jeho budúcnosti.

Azda najnavštevovanejšie a najdôveryhodnejšie zdroje BBC či SkySports prišli so správou, že Gabriel Heinze síce v januári nechce opustiť Manchester United a zabojovať o miesto v klube, ale v lete sa už bude rozhodovať podľa seba, keďže mu v JÚNI 2007 vyprší zmluva! Všetky tieto správy sa odvolávajú na denník Daily Star a Heinzeho vyjadrenia v ňom.

Žeby si hráč nepamätal dokedy má platnú zmluvu? Alebo že by bolo to interview vymyslené resp. upravené? Môžete si vybrať…

Vec sa má tak, že Gabriel Heinze v lete roku 2004 podpísal s Manchestrom United 5-ROČNÚ zmluvu do júna 2009. Manchester United by nikdy nepodpísal tak mladého hráča na tri roky.

Čiže neverte všetkému čo čítate a vidíte v médiach.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *