So. jún 22nd, 2024

AC Parma o prvoligovú príslušnosť aj s útočníkom z Manchestru United.

Po dva a pol roku sa v drese talianskeho prvoligového klubu AC Parma opäť predstaví futbalový útočník s americkým rodiskom Giuseppe Rossi. V stredu sa vedenie klubu nedávno figurujúceho na verejnej dražbe dohodlo s Rossiho zamestnávateľom Manchestrom United na hosťovaní do konca sezóny.

“Náš športový riaditeľ Grabriele Zamagna odviedol brilantnú prácu. Doviedol do úspešného konca rokovania o hráčovi, ktorý bol stredobodom záujmu viacerých klubov. Máme radosť, že Rossi posilní náš tím do konca júna,” netajil radosť člen klubového výboru Parmy Roberto Cappelli.

Devätnásťročný kanonier reprezentoval Taliansko vo vekovej kategórii do 21 rokov, na Old Trafford prestupoval v júli 2004 práve z Parmy, v drese “červených diablov” sa však objavil iba 14-krát.

Nedávno sa vrátil zo štvormesačného hosťovania v Newcastli United. Už počas víkendu by mohol nastúpiť za predposledné mužstvo tabuľky Serie A v zápase proti AC Turín. “Križiaci” nepoznajú chuť ligového víťazstva už 10 stretnutí v rade.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *