Aj v Barcelone sa tešia na C. Ronalda

Obranca španielskeho futbalového veľkoklubu FC Barcelona Gerard Piqué víta pripravovaný prestup portugalského krídelníka Cristiana Ronalda z Manchestru United do Realu Madrid s otvorenou náručou. “Fantastické. Pre najvyššiu španielsku súťaž to môže mať len pozitívny vplyv. V nasledujúcej sezóne bude v Primera División vežké množstvo výborných hráčov,” vyhlásil 22-ročný zadák, ktorý sa so španielskou reprezentáciou pripravuje na blížiaci sa Pohár konfederácií FIFA (14. – 28. júna) v Juhoafrickej republike. Ronaldo sa v prípade zrealizovania transferu stane najdrahším futbalistom histórie, za jeho služby ponúklo vedenie “bieleho baletu” ManU rekordných 94 miliónov eur.
Cristiano Ronaldo by sa mohol stať druhým kapitálnym úlovkom staronového prezidenta Realu Florentina Péreza, prvou akvizíciou sa stal brazílsky ofenzívny stredopoliar Kaká, ktorý na San Bernabéu zamieri z AC Miláno.
“Real zažíva veľkú prestavbu, investuje vežké množstvo peňazí. Osobne uprednostňujem tím fungujúci na osvedčených základoch, ktorý je vždy zárukou úspechu. To sa nedá povedať o novom mužstve, o ktorom neviete, ako bude pracovať. Jednoznačne beriem radšej Barcelonu,” dodal na margo rozsiahlych zmien v Madride stopér z Nou Campu.

brian
Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *