Ut. máj 28th, 2024

Slovenský futbalový reprezentant Martin Škrtel, ktorý v piatok v Bratislave slávnostne spustil svoju internetovú stránku www.martin-skrtel.com, sa stretnutí s novinármi vyjadril aj k odchodu Cristiana Ronalda z Manchester United do Realu Madrid. Správa ho veľmi neprekvapila, lebo Hráč roka 2008 podľa FIFA koketoval s odchodom už dávnejšie.
“Určite je to obrovská udalosť pre celý anglicky futbal. Dlho sa o tom už hovorilo, no až teraz sa stal Ronaldov odchod realitou. Môžeme to pokojne považovať za futbalovú udalosť roka. A navyše tie peniaze – je to až nenormálne vysoká suma. Sú to také nekresťansky vežké peniaze, že si ich neviem dosť dobre ani predstaviť,” povedal pre agentúru SITA Martin Škrtel. “V budúcej sezóne Premier League však taký hráč ako je Cristiano Ronaldo bude Manchestru určite chýbať, ale ako poznám trénera Alexa Fergusona, som presvedčený, že už má v rezerve nejakých hráčov, ktorí by mohli Ronalda nahradiť. Keby to tak nebolo, určite by ho tak žahko z klubu nepustili.”
Predstavitelia “červených diablov” vo štvrtok povolili svojmu najlepšiemu hráčovi Cristianovi Ronaldovi rokovať s vedením španielskeho Realu Madrid o podmienkach zmluvy. Staronový prezident “bieleho baletu” Florentino Pérez ponúkol Manchestru United za prestup 24-ročného rodáka z Funchalu rekordných 94 miliónov eur.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *