Nervozita rastie, prestrelka Fergusona a Beníteza pokračuje


Tréner anglického futbalového klubu FC Liverpool Rafael Benítez oživil hádku s trénerom konkurenčného Manchestru United Alexom Fergusonom tvrdeniami, že útok “The Reds” na titul v závere sezóny skúseného kouča znervóznil. Medzi Benítezom a Fergusonom došlo v aktuálnej sezóne už niekoľkokrát k slovným prestrelkám a 48-ročný Španiel neodolal podpichnutiu Fergusona po tom, ako kanonier Fernando Torres dvoma presnými zásahmi naštartoval Liverpool k výhre 4:0 nad Blackburnom a k posunu na čelo Premier League. Aj keď sa “červení diabli” ešte v sobotu opäť dostali na prvú priečku po výhre 2:1 v Sunderlande, tím z Anfield Road predviedol výkon, ktorý bol perfektnou odpoveďou na domácu prehru 1:3 s FC Chelsea v Lige majstrov a dokázal, že v boji o ligový primát bude ešte tvrdo bojovať.
“Jasne môžete vidieť, že Manchester je pod tlakom. Ferguson stále rozpráva a to znamená, že on i jeho tím sú pod tlakom,” reagoval Benítez na Fergusonove komentáre pred víkendovými zápasmi Premier League, v ktorých sa 67-ročný Škót čudoval, prečo jeho náprotivok rozpráva o ňom, keď má pred sebou odvetný zápas v Lige majstrov s FC Chelsea. “Má pred sebou ťažký duel v európskej súťaži a on rozpráva o Alexovi Fergusonovi. Fantastické! Nevedel som, že som taký dôležitý…,” reagoval kormidelník tímu z Old Traffordu. “Či beriem ako kompliment, že hovorí o mne? Je mi to jedno, ale viem, že je nervózny a to je dobre,” kontroval Benítez.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *