Cristiano Ronaldo: “Talianky sú najkrajšie na svete…”


Jedným z najdôležitejších hráčov úradujúceho držiteža trofeje Manchestru United v stredajšom odvetnom stretnutí osemfinále futbalovej Ligy majstrov 2008/09 proti Interu Miláno bude ofenzívny stredopoliar Cristiano Ronaldo. Najlepší hráč sveta za rok 2008 ešte pred jedným z kžúčových duelov sezóny poskytol rozhovor turínskemu denníku Tuttosport.
“Či budem niekedy vo svojej kariére hrať v Taliansku? Nikdy nehovor nikdy,” povedal s úsmevom portugalský krídelník a pokračoval: “veľmi rád však na Apeninský polostrov chodievam na dovolenku, rovnako ako minulé leto, pretože sú tam najkrajšie a najsexi dievčatá na svete… Ale teraz žarty bokom. Taliansky štýl futbalu sa mi veľmi páči a ste majstri sveta. Páči sa mi štýl Del Piera, je to výnimočný
Dvadsaťštyriročný rodák z Funchalu tiež uviedol, že pred príchodom do kádra “červených diablov” bol blízko k prestupu do Interu Miláno. “Vtedy mal o mňa záujem aj Arsenal a Juventus. Skaut Interu Luis Suárez prišiel do Lisabonu, no môj agent Jorge Mendes mi povedal, že kouč Manchestru Alex Ferguson ma chce získať za každú cenu,” dodal Cristiano Ronaldo.

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *