St. jún 19th, 2024

Taliansky futbalový defenzívny stredopoliar Gennaro Gattuso možno strávi záver svojej bohatej kariéry na Britských ostrovoch. Viaceré britské médiá si takto interpretovali najnovšie vyhlásenia “Rinovho” agenta Andreu d´Amica.

Dvadsaťdeväťročný povestný bojovník prišiel do AC Miláno v roku 1997 za 8 miliónov libier cez domácu Salernitanu z tímu Glasgow Rangers a má škótsku manželku, takže plusom v prospech majstra sveta by bola aj jazyková zdatnosť. Iróniou zostáva, že najväčší záujem momentálne údajne prejavuje ten Manchester United, ktorý nedávno stroskotal práve na “rossoneri” v semifinále Ligy majstrov. “Gattuso je pre Miláno kžúčovým mužom pri spájaní stredu poža a ofenzívy. Je lídrom, ktorého sa určite nebudú chcieť zbaviť. Momentálne nemá ambíciu odísť, ale pred ukončením aktívnej činnosti by to mohol ešte raz skúsiť vo Veľkej Británii,” povedal d´Amico. Gattuso podpísal 1. februára predĺženie platnosti kontraktu s AC až do roku 2011.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *