St. jún 19th, 2024

Zo štvorzápasového trestu za červenú kartu odpustili kapitánovi futbalovej reprezentácie Trinidadu a Tobaga Dwightovi Yorkovi polovicu. Disciplinárna komisia Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) rozhodla o skrátení trestu za vylúčenie 37-ročného bývalého zakončovateža a v súčasnosti už častejšie stredopoliara vo februárovom kvalifikačnom stretnutí proti Salvádoru.
“Pre celé mužstvo je výborné, že bude mať k dispozícii svojho kapitána skôr. Verím, že táto správa pomôže jeho spoluhráčom v národnom tíme k dosiahnutiu triumfu v sobotňajšom dueli proti Hondurasu,” vyhlásil hovorca Futbalovej federácie Trinidadu a Tobaga Shaun Fuentes. Bývalý kanonier anglického veľkoklubu Manchester United Yorke vynechá spomenutý zápas kvalifikácie MS 2010 proti Hondurasu a trénerovi Franciscovi Maturanovi nebude k dispozícii ani 2. apríla v stretnutí na pôde Spojených štátov amerických.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *