St. júl 24th, 2024

Stredopoliar Xavi z FC Barcelona potvrdil pre internú televíznu stanicu katalánskeho klubu záujem anglického futbalového mužstva Manchester United o získanie jeho služieb.

Britské médiá špekulujú aj o zosnovaní “výmenného transferu”, ktorého súčasťou by sa mohol stať Cristiano Ronaldo.

Angaľovanie 27-ročného Xaviera Hernándeza Creusa, ako znie celé civilné meno rodáka z Terrasy, by pre tím z Old Traffordu mohlo byť alternatívou pre prípad, že Bayern Mníchov naďalej bude striktne trvať na udržaní si tvorcu hry Owena Hargreavesa.

Štyridsaťtrinásobný španielsky reprezentant Xavi je na Nou Campe zmluvne viazaný do roku 2010 a pre Barca TV povedal:

“Potvrdzujem, že môj agent Ivan Corretja bol Manchestrom United kontaktovaný. Dobre viem aj o šumoch, ktoré naznačujú moju možnú výmenu za Cristiana Ronalda, ale vôbec netuším, či sa už udiali nejaké konkrétne rokovania.”

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *