St. júl 24th, 2024

Stopér anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Nemanja Vidič údajne nemá v pláne zmeniť pôsobisko. Informoval o tom jeho agent Silvano Martina. V súvislosti s 27-ročným srbským defenzívnym pilierom sa v médiách špekulovalo o jeho možnom prestupe do talianskeho AC Miláno.
“V žiadnom prípade, sú to absolútne nezmysly. Už som sa osobne rozprával s novinárom, ktorý je autorom predmetného článku a vysvetlil som mu celú situáciu ohľadom Vidiča. Nemanja miluje Manchester celým svojím srdcom a nerozmýšža nad zmenou pôsobiska,” vyhlásil Martina.
Kapitán “rossoneri” Paolo Maldini už dávnejšie ohlásil koniec svojej kariéry po aktuálnej sezóne 2008/2009. Alessandro Nesta je dlhodobo zranený, klub zo San Sira sa preto snaží nájsť adekvátne náhrady za svoje dlhoročné opory zadných radov. Ako možné alternatívy sa ponúkajú Thiago Silva, ktorý už s červeno-čiernymi podpísal kontrakt, no v ich drese môže nastúpiť najskôr 1. júla 2009 a jeho krajan Felipe Mattioni, ktorý je v AC Miláno na hosťovaní z Gremia Porto Alegre.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *