Po. jún 17th, 2024

Holandský futbalista anglického Manchestru United Ruud van Nistelrooy sa pred posledným ligovým zápasom svojho klubu “zbalil” a odišiel domov.

Holandský futbalista anglického Manchestru United Ruud van Nistelrooy sa pred posledným ligovým zápasom svojho klubu “zbalil” a odišiel domov. Dvadsaťdeväťročný útočník sa nádejal, že sa aspoň pri zranení jeho kolegu Wayna Rooneyho dočká v stretnutí s Charltonom zaradenia do základnej zostavy. Dúfal však márne, a keď si na súpiske pred zápasom prečítal, že jeho miesto v útoku zabral taliansky tínedžer Giuseppe Rossi, ktorý tak nastúpi na svoj prvý zápas od začiatku, pohár trpezlivosti u holandského bombardéra pretiekol.

“Môžme potvrdiť, že Ruud van Nistelrooy sa zrazu zobral a išiel domov. Ďalej sa k tomu vyjadríme až po nedelňajšom stretnutí s Charltonom,” uvádza sa v strohom vyhlásení tímu z Old Trafford. Vzťah van Nistelrooya s trénerom červených diablov Alexom Fergusonom sa naštrbil už vo februári, keď Holanďana rozčúlilo jeho striedanie Louisom Sahom vo finále Ligového pohára v Cardiffe proti Wiganu.

Ostrostrelec z krajiny tulipánov sa následne počas jedného mesiaca neobjavil v zostave Manchestru, a hoci koncom marca sa do nej vrátil, v predposlednom kole v strede uplynulého týždňa nepremenil penaltu v zápase proti Middlesboroughu (0:0), čo United môže stáť konečné druhé miesto a tým pádom priamy postup do Ligy majstrov. To však len v prípade, ak by súboj proti Charltonu diabli prehrali, a Liverpool by zároveň vyhral

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *