Pi. mar 29th, 2024

Včera sa naša rezerva stretla vo finále FA Premier Reserve League Shield, kde sa stretávajú víťazi severnej a južnej skupiny tejto ligy. Z Londýna pricestoval na Old Trafford Tottenham Hotspur.

Naši mladíci už mali toho času vo vrecku Manchester Senior Cup and FA Premier Reserve League North a teraz mali na dosah tretiu trofej v priebehu 9 dní. Chlapci neponechali nič na náhodu a v prvom polčase hostí prevalcovali. O góly sa postarali Pique, ktorý jemne tečoval nepodarené strelu Darrono Gibsona. O dve minúty sa po centri Dannyho Rosa z žavej strany presadil ukážkovou bombou pod brvno Ole Gunnar Solskjaer a bolo vymažované.

V druhom polčase prišiel na ihrisko aj Guiseppe Rossi, no svoj 31. gól sezóny už nepridal a tak sa po záverečnom hvizde a výsledku 2:0 mohlo začať oslavovať.