St. máj 22nd, 2024

Holandský futbalový brankár Edwin van der Sar v stredu zopakoval svoje želanie zotrvať aj naďalej v klubových farbách Manchestru United, a to do roku 2009.

Futbalový svetobeľník má za sebou prvú sezónu na Old Trafforde, v ktorej zanechal dobrý dojem, ale pred posledným rokom zmluvy stále nemá istotu budúcnosti v tíme trénera Alexa Fergusona. “Neviem, ako dlho ešte zotrvám, ale bol by som rád, keby to bolo ešte najmenej dva roky navyše. V Manchestri sa mi páči. Všetko ide dobre, som šťastný a nemám dôvod niečo meniť,” vyjadril sa Van der Sar.

So službami 35-ročného reprezentanta “Oranjes” počíta aj Ferguson, hoci mu do tímu pribudol v lete požský konkurent z West Bromwich Albion Tomasz Kuszczak. Môžeme Edwinovi ponúknuť ešte jeden ďalší rok. Obohacuje nás svojimi skúsenosťami a očividne má z futbalu radosť,” uviedol Ferguson.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *