St. apr 17th, 2024

Fernando Torres by mohol tvoriť nebezpečný útok spolu s Ruudom van Nistelrooyom a Wayneom Rooneym v Manchestri United v nasledujúcej sezóne.
Objavili sa správy o tom, že Sir Alex Fergusom chce kúpiť reprezentanta Španielska za 25 miliónov libier.
22-ročná hviezda Atletica Madrid skórovala 13 gólov v poslednej sezóne La Ligy a jeho tím skončil desiaty.
Torresa chválili kvôli jeho všestrannosti a dostal prednosť pred Raulom v španielskej reprezentácii po tom, čo skóroval sedemkrát v jedenástich kvalifikačných zápasoch pred MS.
A namiesto nahradenia van Nistelrooya Torresom, Fergusom chce, aby títo dvaja hrali spolu a spoločne s Wayneom Rooneym tvorili strašidelný útok.
V United vedia, že musia vyrovnať útočnú silu Chelsea, keď chcú získať titul späť z Stamford Bridge.
A keď José Mourinho bude môcť sformovať útok s Andriyom Shevchenkom, Hernanom Crespom a Didierom Drogbom, Ferguson bude určite rozhodnutý postaviť útočníkov rovnakých kvalít pred sezónou 2006/2007.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *