Pi. júl 12th, 2024

Keď kormidelník anglického prvoligového futbalového klubu Manchester United Sir Alex Ferguson pri menovaní najnebezpečnejších hráčov AS Rím nespomenul Francesca Tottiho, prilial olej do ohňa pred vzájomným štvrťfinálovým stretnutím Ligy majstrov.

Škótsky tréner “červených diablov” pri otázke, ktorých hráčov súpera by sa jeho zverenci mali najviac obávať, opomenul legendárneho hráča AS s číslom dresu 10 a za kľúčových hráčov označil Daniela De Rossiho a Alessandra Manciniho.

“Fergusonov názor na mňa musím akceptovať, ale budem sa snažiť, aby si po tomto dvojzápase zapamätal moje meno,” povedal Totti pre televíznu stanicu Sky Sports Italia. Tridsaťročný zakončovateľ sa zároveň “obul” do anglického futbalu a dodal, že si nevie predstaviť svoje pôsobenie v Premier League:

“Nikdy som nemal rád futbal v Anglicku, aj keď tam účinkuje veľmi veža skvelých hráčov. Nepáči sa mi ani tá krajina, počasie je tam úplne strašné.”

————————————————————-
Poznámka manutd.sk: Totti zrejme nepočúva Manchester United Radio. Dnes totiž Sir Alex Ferguson v spomínanom médiu prehlásil: “Totti je architektom všetkého, čo robia. Musíme sa rozhodnúť, ako sa s tým najlepšie vysporiadať.”

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *