Pi. jún 14th, 2024

Sir Bobby Charlton je presvedčený o tom, že Cristiano Ronaldo ostane na Old Trafforde a čoskoro podpíše s tímom novú zmluvu až do roku 2012.

Riaditeľ anglického prvoligového futbalového klubu Manchester United Sir Bobby Charlton označil špekulácie okolo odchodu najväčšej hviezdy súčasného kádra “Červených diablov” Cristiana Ronalda za nekorektné.

podľa futbalovej legendy navyše rôzne dohady neprispievajú k pohode samotného hráča.
S možným letným transferom 22-ročného portugalského reprezentanta sú spájané dva najväčšie španielske Veľkokluby Real Madrid a FC Barcelona.

“Vždy verejne vyhlásia svoj záujem o hráča, ktorý sa im v tom čase najviac pozdáva, a to sa mi nezdá správne. Nemyslím si, že to je spôsob, akým by sa mal robiť biznis,” povedal pre rozhlasovú stanicu BBC Charlton, ktorý je presvedčený, že C. Ronaldo ostane na Old Trafforde a čoskoro podpíše s tímom novú zmluvu až do roku 2012.

“podľa mňa neexistuje absolútne žiadny dôvod, prečo by chcel hrať za iný tím. Pre klub aj pre samotného Cristiana je skutočne nevhodné špekulovať o jeho budúcnosti. Všetky tieto dohady prichádzajú zvonku a nie z nášho mužstva,” dodal Charlton.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *