Ut. júl 16th, 2024

Futbalový útočník Carlos Tévez v službách anglického veľkoklubu Manchester United vyhlásil, že od vedenia “červených diablov” zatiaľ nedostal žiadnu ponuku na predĺženie vzájomnej spolupráce. Dvadsaťštyriročný Argentínčan dodal, že dres ManU si chce obliekať dovtedy kým o jeho služby bude na Old Trafforde záujem. “Nemám rád ak sa niekto zahráva s nádejami žudí. Povedali, že mi ponúkli zmluvu, ale to nie je pravda. žudia si teraz myslia, že som nebol spokojný s ich návrhom. Neviem, či mi vedenie vôbec nejakú zmluvu ponúkne. Nikdy som navyše nevzniesol platovú požiadavku,” nechal sa počuť rodák z Buenos Aires a dodal: “Chcem podpísať svoj posledný kontrakt a po jeho skončení možno budem hrávať za Bocu Juniors, to je však záležitosť štyroch – piatich rokov.”
Po príchode Dimitara Berbatova z Tottenhamu Hostpur v lete 2008 stratil Tévez stabilné miesto v zostave “červených diablov”.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *