St. júl 24th, 2024

Carlos Tevez je blízko k pripojeniu sa k tímu Manchester United ! – informovali britské médiá. “Červený Diabli“ mali podniknúť prvé kroky vo veci transferu Argentínčana na Old Trafford.

Ako informujú noviny “The People“, na príkaz momentálne prázdninujúceho trénera United, sira Alexa Fergusona, sa David Gill vybral do Londýna. Manchester má záujem si na rok vypožičať tohto futbalistu. S prestupom je spojený aj odchod Kierana Richardsona práve ku kladivárom.
Manchester však musí počítať aj s tým, že záujem o služby 23-ročného útočníka má aj Inter Miláno, Real Madrid, FC Liverpool a taktiež aj Chelsea Londýn.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *