Ut. júl 16th, 2024

Ochrnutý policajný strážnik Jacky Chu Chun-kwok je veľkým fanúšikom Manchestru United.

Gunnar Solskjaer návštívi v máji ťažko zraneného hongkonského policajta, ktorý je veľkým fanúšikom “červených diablov”. Nórsky kanonier, ktorý prednedávnom podpísal nový dvojročný kontrakt so svojím dlhoročným zamestnávateľom, má v máji na pláne cestu do Hong Kongu, kde bude pri otvorení miestnej futbalovej školy. Pri tejto príleľitosti sa stretne s policajným strážnikom Jackym Chu Chun-kwok, ktorý má po bodných ranách do krku poškodenú žavú časť mozgu a nemôže chodiť.

“Vždy túžil ísť do Manchestru a vidieť hrať United,” prezradila manželka postihnutého policajta. Útočník, ktorý ho napadol pri službe pred deviatimi mesiacmi, si odpykáva šesťročný trest v čínskom väzení.

Solskjaer patrí k najpopulárnejším hráčom Manchestru, jeho meno je späté najmä s pamätným finálovým stretnutím Ligy majstrov 1998/99 s Bayernom Mníchov, ktoré rozhodol víťazným gólom v záverečných sekundách.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *