Po. máj 27th, 2024

Fergie bol po zápase s Tottenhamom spokojný, ako hráči zareagovali na sklamanie zo zápasu so Sunderlandom.

„Bolo dôleľité odpovedať (na piatok) a hráči ukázali skvelé odhodlanie. Snažiť sa budeme aj naďalej, nevzdávame sa a čokožvek sa stane, je dôleľité, aby sme udržali druhú priečku. Dúfajme, že sa nám to podarí,“ hovorí Fergie, ktorého samozrejme teší efektivita Wayna Rooneyho:

„Wayne je toho schopný. Už na začiatku sezóny som hovoril, že táketo výkony od neho môžeme očakávať. Po ich góle sme sa zomkli a zabojovali o výsledok. V prvom polčase sme hrali dobrý futbal, v druhom to už bolo slabšie. Spurs si zaslúžia pochvalu, no moji hráči veľmi tvrdo pracovali a som skutočne spokojní s výsledkom,“ povedal Fergie pre MUTV.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *