Ne. máj 26th, 2024

Obranca „Červených Diablov“, Mikael Sivestre poprel špekulácie o odchode z klubu.
Francúz, ktorý je zranený od marca minulého roku, kvôli poranenému ramenu, sa už dlho neobjavuje v základnej zostave sira Alexa Fergussona. Prednosť dostáva Patrice Evrá a Gabriel Heinze. Objavujú sa správy, podľa ktorých by mohol Silvestre odísť tímu, kde by dostával viac príležitostí. Meno Silvestre sa v poslednej dobe spája s klubom Olympique Lyon.

„Pokiaľ nehráte často v tíme, ľudia si o vás myslia, že ste mŕtvi. To ja nie som, a budem sa to snažiť dokázať v nadchádzajúcej sezóne. Zmluva mi platí ešte dva roky, a tréner mi už minulé leto povedal, že ma v tíme chce. Nevidím dôvod myslieť si, že sa na jeho názore niečo zmenilo. Povedal že mi verí, a že budem hrať. A zostanem tu tak dlho, pokiaž ma tu tréner bude chcieť “, zakončil Silvestre pre News of the World.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *