Po. júl 22nd, 2024

Poľský brankár Tomasz Kuszczak sa chce stať jednotkou medzi žrďami Manchestru United a nehodlá v nadchádzajúcej sezóne uvožniť miesto Benovi Fosterovi.

Kuszczak väčšinu sezóny sedel len na lavičke náhradníkov a nastúpil len vo veľmi málo stretnutiach. Naproti tomu angličan Foster zažil výbornú sezónu v tíme Watford odkiaž sa vracia z dvojročného hosťovania a povráva sa že práve on by mohol medzi žrďami nahradiť jednotku Manchestru – Edwina Van der Sara, ktorý sa pozície jednotky v tíme majstra Anglicka nebude chcieť tak ľahko vzdať.

“Som pripravený hrať za Manchester United a pobiť sa o post brankárskej jednotky. Foster je dobrý brankár, máme aj Van der Sara, ktorý má momentálne výbornú formu. Ja ale cítim že mám Veľkú šancu a chcem ju aj naplno zúžitkovať. Vždy som chcel chytať za Veľký tím – a tento je najväčší a najlepší na svete. Chcem aby všetci vedeli že túto prácu zvládnem a budem sa čo najviac snažiť.“ zakončil poliak.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *