Po. mar 4th, 2024

Záložník Manchesteru United, Paul Scholes možno stihne začiatok Premier League napriek tomu, že absolvoval operáciu kolena.

Scholes (32) sa zranil v prípravnom zápase s FC Seoul, ale napriek tomu je zaradený na súpisku v dnešnom zápase proti Dunfermline. Druhá časť United sa súčasne postaví proti Glentoranu.

Pokiaľ odohrá aspoň čať záapasu, je možné, že bude pripravený na lavičke už proti Readingu.

Manažér United Sir Alex Fergusson sa nezúčastní ani jedného dnešného zápasu, pretože jeho žena chce aby pomáhal doma.

Fergusson povedal: „Hovoril som Cathy, že budem mať zápas, no ona o tom nechcela ani počuť“. „Povedala, že je to len priateľský zápas a teda by som jej mal pomôcť.“

Cristiano Ronaldo nebol zaradený do súpisky ani jedného zápasu, pretože utrpel menšie zranenie členku.Do zápasov nenaskočia ani Gabriel Heinze a Carlos Tevez.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *