St. mar 27th, 2024

Dva rôzne tímy United boli v stredu úspešné, keď svojim súperom dokázali streliť 3, resp. 4 góly.

11 Carlosa Queiroza si zaistila víťazstvo nad Glentoranom 3:0, keď skórovali Fraizer Campbell, Patrice Evra a Nani.

Campbell otvoril skóre už po 5. minútach hry, keď využil výbornú prácu Lee Martina, ktorý dokázal získať loptu v súperovej šestnáske.

Netrvalo dlho a Patrice Evra využil skvelú loptu od Campbella a gólovo zakončil brejk United.

Tretí gól zariadil Nani, keď vyslal fantastickú strelu z kraja šestnástky.

V ten istý čas druhá 11 United porazila Dunfermline 4:0. Už v prvom polčase viedli Red Devils na štadióne East End Park 2:0, keď skórovali Chris Eagles a Ryan Giggs.

V druhom polčase zvýšil náskok Wayne Rooney po tom, čo najprv premenil pokutový kop po faule na Fletchera a neskôr pridal aj ďalší gól.