St. máj 22nd, 2024

Stredopoliar Paul Scholes odmietol ponuku trénera Steva McCLarena na návrat do reprezentácie Anglicka.

Scholes, 31-ročný hráč Manchestru United, ukončil reprezentačnú kariéru v auguste v roku 2004 s vysvetlením, že sa chce sústrediť už len na účinkovanie v klube a venovať sa rodine. McCLaren však verí, že hráč by bol pre Anglicko stále platný, a preto sa snaží jeho rozhodnutie zmeniť.

“Pýtal som sa Paula, či sa nechce vrátiť – bola to jedna z prvých vecí po tom, ako som nastúpil do funkcie,” povedal pre McClaren pre rozhlasovú stanicu BBC.

Rozprával som s ním v lete, a pýtal som sa ho opäť minulý týždeň, či si to nerozmyslel. Jeho odpoveď bola záporná a potvrdil mi, že sa chce koncentrovať už len na Manchester a rodinu. Jeho rozhodnutie rešpektujem a už ho nebudem volať späť. Ale ak by sa predsa len chcel vrátiť, dvere do reprezentácie má stále otvorené,” dodal Steve McCLaren.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *