St. jún 19th, 2024

Nočná mora sa vrátila – francúzsky útočník, hrajúci vo svojej životnej forme, si opäť zranil členok.

Táto nešťastná udalosť sa prihodila na beľnom tréningu, keď chcel Saha v rýchlosti zmeniť smer. Vyzerá to tak, že si to odniesol členok a obnovenie jeho zranenia, pre ktoré prakticky naplno nemohol hrať takmer dve sezóny.

Hoci oficiálne ešte nepoznáme úplný rozsah zranenia, ani dĺžku možnej rekonvalescencie, špekuluje sa o tom, že zranenie nevyzeralo vôbec dobre. Louis Saha (27) tak určite nenastúpi v piatok proti Sunderlandu a ohrozená je jeho účasť aj v zostávajúcich zápasoch sezóny.

Je to veľká smola, keďže Saha bol v skvelej forme, v 14 zápasoch strelil 13 gólov, bol hlavnou postavou ligového pohára a aj v lige začal strieľať dôleľité góly. Dúfajme, že nakoniec sa preukáže, že zranenie je nie je až tak vážne. Sahovu situáciu budeme naďalej monitorovať.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *