So. jún 22nd, 2024

Je to potvrdené, 9. mája sa na Old Trafford vráti žijúca legenda Červených diablov. Na jeho počesť sa odohrá zápas medzi Manchestrom United a Celticom.

„Som rád, že mi Manchester United udelil možnosť rozlúčkového zápasu a Celticu, že sa na ňom zúčastní. Teším sa na návrat na Old Trafford, aby som mohol vyjadriť moju vďaku fanúšikom, ktorí ma podporovali za posledných 12 rokov. Dúfam, že to bude radostný večer pre všetkých, čo sa ho chcú zúčastniť,“ hovorí Roy Keane.

„Je to niečo, čo sme chceli urobiť túto sezónu, keďže ju začal Roy s nami. Chceme zdôrazniť jeho neuveriteľný prínos a úspech, ktorý s Manchestrom United zažil. Bol to pre mňa fantastický hráč a kapitán a dúfam, že to bude poriadna rozlúčka, taká, akú si skutočne zaslúži. Pre každého to bude fantastická noc,“ uviedol na margo zápasu Sir Alex Ferguson.

„Celtic FC je potešený, že môže hrať v zápase pocty Roya Keana na Old Trafforde. Som si istý, že atmosféra v ten večer bude elekrizujúca a bude to perfektná príleľitosť pre fans z oboch táborov vzdať poctu jednému z najväčších hráčov v histórii tejto hry,“ Peter Lawwell, výkonný riaditeľ Celtic FC.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *