Ut. júl 16th, 2024

Wayne Rooney vyzerá byť na najlepšej ceste k uzdraveniu. Dnes ráno a včera večer si už z chuti zatrénoval.

Už takmer nekonečná sága či Rooney bude alebo nebude fit na MS sa pravdepodobne pomaly rozuzľuje. Na spomínanom pondelňajšom večernom tréningu už Rooney skúšal aj „nožničkami“ akrobaticky zakončovať, čo by malo byť dobrým signálom.

Definitívne sa však o jeho účasti na MS rozhodne až zajtra, keď si z Nemeckého Baden Badenu, kde sa pripravuje aglická reprezentácia, odskočí do Manchestru na definitívny scan, ktorý ukáže, ako sa zahojila zlomená kosť, čo predurčí jeho osud.

V prípade, že by scan nedopadol dobre, Rooneyho nahradí v zostave Albionu Jermaine Defoe z Tottenhamu. Ak by sa ukázalo, že Rooney hrať môže, v prvom zápase skupiny proti Paraguaju nenastúpi, do bojov by zasiahol až v zápasoch proti Trinidadu a Tobagu i Švédsku.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *