Po. júl 15th, 2024

Cristiano Ronaldo podčiarkol svoj záujem zostať v Manchestri United.

O brilantného technika z Madeiry sa zaujíma napr. aj Valencia, no Ronaldo sa nikam prestupovať nechystá. Bývalý hráč Sportingu Lisabon priznal, že záujem iných klubov ho teší, ale trofeje chce vyhrávať na Old Trafforde:

„Je pre mňa veľmi dôležité byť hráčom Manchestru United,“ povedal Ronaldo pre The Sun. „Je to znak toho, že ľudia ma majú radi a oceňujú moju prácu. Verím, že sa ešte lepším, vyhrám trofeje a pomôžem klubu k týmto cieľom.“

Sir Alex Ferguson využíva Ronalda na oboch stranách zálohy, no 21-ročný talent svetového futbalu by si rád zahral ešte viac pred súperovou bránou:

„Pravidelne hrávam na žavom a pravom krídle, no moja najobľúbenejšia pozícia je voľná pozícia za prvým útočníkom, niečo ako stiahnutý striker. (man in a hole, pozícia, na ktorú má patent Paul Scholes, pozn. red.) V Manchestri som na nej ešte nedostal šancu, keďže máme dosť hráčov, ktorí tam odvádzajú skvelú prácu,“ vyjadruje sa Ronaldo.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *