Pi. júl 12th, 2024

Tréner anglickej futbalovej reprezentácie Sven Göran Eriksson musel po tesnej výhre nad Paraguajom opäť obhajovať nomináciu útočníkov na svetový šampionát v Nemecku.

V nominácii sú totiž po zranení sa uzdravujúci Wayne Rooney s Michaelom Owenom a neskúsený, iba 17-ročný Theo Walcott, ktorý dokonca neokúsil ani jeden zápas Premier League. Švédsky tréner však vehementne odmieta akékožvek svoje pochybenie pri tvorbe nominácie.

“Nie, neľutujem žiadne zo svojich rozhodnutí ohľadom nominácie,” uistil Eriksson aj napriek tomu, že Owen musel striedať už v 53. min zápasu. “Ak dokážete nájsť dvoch lepších hráčov ako sú Wayne Rooney a Michael Owen, tak gratulujem. Ja som to totiž nedokázal,” skonštatoval ironicky Eriksson: “Michael hral dobre. A bude to stále lepšie.” Owenove stiahnutie z ihriska vraj nesúviselo so zlou kondičkou hráča, Eriksson chcel vidieť iba “čerstvé nohy”.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *