St. máj 22nd, 2024

Ak niekto môže zastaviť Ronaldinha na MS v Nemecku, tak je to Garry Neville. Aspoň to si o ňom myslí jeho spoluhráč, kapitán Chelsea, John Terry.

„Ronaldinho je najlepším hráčom na svete. Má absolútne všetko. Je ho ťažko brániť, no som si istý, že my ho ubránime najlepšie ako vieme. Proti Anglicko sa bude musieť vysporiadať s niekým ako je Garry Neville, a to je fantastický hráč svetovej úrovne, a som si istý, že on by vedel, ako sa s ním vysporiadať,“ hovorí Terry, ktorého sa následne opýtali, ktorých obrancov najviac obdivuje:

„No skutočne ma hneď napadajú anglickí chlapíci ako Rio Ferdinand či Garry Neville. Týchto hráčov vidím deň čo deň v Premierleague.“

„Keď vidím Garyho Nevilla na reprezentačných zrazoch ako pracuje na tréningu a aj po ňom, to je fantastické. Nie je to len o zápasoch, je to aj o príprave a on je neustále plne sústredený, “ ukončil debatu John Terry.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *